БРУК
завод-виробник бруківки
МАРКЕТ
ДОСТАВКА
Доставка продукції від виробника здійснюється вантажним транспортом з краном-маніпулятором або іншим вантажним видом транспорту. Для перевезення використовуються різні машини, в залежності і від кількості піддонів з продукцією. Розвантаження продукції здійснюється, в залежності від виду транспорту, перевізником або власними силами і засобами клієнта за його кошти. Доставка продукції за рахунок клієнта.
ВИРОБНИКОМ
КЛІЄНТОМ
Доставка, за бажанням клієнта, власними силами і засобами. Такий вантажний транспорт має мати можливість бокового завантаження, для зручного завантаження автонавантажувачем. У такому випадку, розвантаження продукції полягає на клієнта.
ОПЛАТА
Оплата готівкою здійснюється під час оформлення замовлення у одній із торгових точок, незалежно від виду доставки. Під час оформлення замовлення клієнт може здійснити повну оплату або не меньше 30% від загальної суми замовлення. Повний розрахунок має відбутися ДО відвантаження продукції.
ГОТІВКОЮ
БЕЗГОТІВКОЮ
Оплата по безготівковому розрахунку здійснюється з розрахункового рахунку вашої організації або в касі будь-якого банку. Відвантаження продукції здійснюється після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.
Повернення продукції здійснюється від
7 квадратних метрів за -15% від вартості продукції. Бруківка має бути не перекладена з піддону,
а ціле заводське пакування.

Додаткові комплектуючі (жолобки, поребрики, палісади) можуть підлягати поверненню
за -15% від вартості продукції.
УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Наша бруківка - це Ваше бездоганне подвір'я!
ОГОРОЖА І МОДУЛЬНІ БЛОКИ
БРУК
58007, м. Чернівці, вул. Галицький шлях 46В
info.brukmarket@gmail.com
© 2004 БРУК МАРКЕТ (ТМ)

МАРКЕТ